«Європейська Солідарність» вимагає від керівництва Броварів відзвітувати про розслідування стрілянини

У ситуації зі стріляниною у Броварах причинно-наслідкові дії пов’язані найперше з позицією керівництва міста. В цьому переконаний депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.

«Упродовж усього дня (подія розгорнулася у п’ятницю, 29 травня, — авт.) нашого мера ніде не можна було публічно знайти. Можливо, він розуміє, що відбувається і не хоче з’являтися на люди? Проблема нелегальних перевезень роками піднімалася на сесіях міської рад, адже перевезення здійснюються під броварською мерією. Це – загальновідомий факт! Щодня, йдучи на роботу, мер фактично проходить повз порушення закону і не реагує на них. Автобуси незаконно набирають пасажирів», — наголосив Олег Іваненко.

Також на переконання обласного депутата, неякісною є робота й правоохоронних органів.

«Ситуація з діями поліції не витримує критики. Ми приїхали на місце конфлікту через шість годин після стрілянини. До нас звернувся громадянин з інформацією про наявність в його машині кулі. Людина покликала слідчого для проведення відповідних слідчих дії, а той, посилаючись на брак людей та часу, не надав жодної конкретики. Мовляв, залиште машину в гаражі, що ж поробиш. «Європейська Солідарність закликає мерію та правоохоронні органи негайно та адекватно відреагувати на ситуацію і відзвітуватися громаді про розслідування стрілянини та про нелегальні пасажирські перевезення в Броварах», — резюмував депутат Олег Іваненко.