Марина Порошенко і Георгій Цагареішвілі передали швейцарські ІФА-тести та обладнання у реабілітаційний центр і медичні заклади Київщини

«Європейська Солідарність» та Фонд Петра Порошенка продовжують надавати новітнє обладнання для медичних закладів Київської області.

Так, 1 червня, до Міжнародного Дня захисту дітей, Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марина Порошенко та керівник Київської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі передали три сучасні монітори для комп’ютерної техніки Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у м. Бровари. Це обладнання дозволяє проводити комплекс реабілітаційних заходів дистанційно.

З Броварським реабілітаційним центром у Фонду Петра Порошенка тривала співпраця.

«Раніше Центр мав невелике приміщення. І нам приємно зазначити, що ми свого часу допомогли збільшити площу будівлі та покращили умови. В тому числі, було облаштовано міжповерховий ліфт для діток, які через інвалідність не можуть підніматися сходами», — розповіла Марина Порошенко.

За словами Голови Ради Благодійного Фонду, в найближчих планах спільно з керівництвом Реабілітаційного центру — побудова дитячого басейну.

«Центр у м. Бровари відвідують родини з усієї України. Адже це приклад справді сучасного реабілітаційного закладу для дітей з інвалідністю. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Центр був забезпечений новітнім обладнанням і розвивався», — наголосила пані Марина.

«Все, що зараз має Броварський реабілітаційний центр — це завдяки нашим спонсорам, яким є, зокрема, Фонд Петра Порошенка. Автобус, обладнання ліфту, комп’ютерне устаткування — все це завдяки їхнім зусиллям. З 2016 року допомога від цього Фонду є постійною. А комп’ютерне обладнання, надане реабілітаційному центру, є справжнім викликом сучасності. Ми вже маємо чотири робочих місця для лікарів-реабілітологів в режимі-онлайн.  Найближчим часом  буде облаштовано ще сім», — зазначив керівник Броварського Міського центру реабілітації для дітей з інвалідністю Валерій Іваненко

За словами депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олега Іваненка, запровадження онлайн-програм з реабілітації дітей у Броварському центрі стало першим в Україні.

«Завдяки комп’ютерному обладнанню, яке ще раніше передав Центру Фонд Порошенка, лікарі-реабілітологи змогли дистанційно працювати з дітками, що потребують реабілітації, упродовж всього карантину», — розповів Олег Іваненко.

У рамках зустрічі гості переглянули відео-ролик, який напередодні разом з батьками підготували дітки з реабілітаційного центру. Щирі, непідробні емоції маленьких хлопчиків та дівчаток, нікого не лишили байдужим.

Як розповів керівник «Європейської Солідарності» Київської області Георгій Цагареішвілі, вітальні заходи й допомога від Фонду Порошенка та Волонтерського штабу Партії не обмежилися лише Броварами.

«Сьогодні практично всі партійні місцеві осередки «Європейської Солідарності» Київщини взяли участь у благодійних заходах до Дня захисту дітей. У тому числі, наші партійці передали допомогу дитячим будинкам, багатодітним сім’ям і дітям загиблих воїнів АТО/ООС. Акції до Дня захисту дітей пройшли у Києво-Святошинському, Ірпінському, Фастівському, Макарівському, Вишгородському та багатьох інших районах», — зазначив Георгій Цагареішвілі.

Цього дня наші однопартійці привітали зі святом та завезли допомогу і для діток Будинку сімейного типу родини Дейкун, що знаходиться у селі Красилівка Броварського району.

Також Марина Порошенко, Георгій Цагареішвілі та Олег Іваненко передали обладнання та засоби захисту медичним закладам.

Так, від Фонду Петра Порошенка та обласного Волонтерського штабу «Європейської Солідарності» 50 захисних костюмів отримала броварська Амбулаторія № 7 Центру сімейної медицини. Ще 400 швейцарських ІФА-тестів для визначення наявності антитіл до COVID-19, 30 пульсоксиметрів та 100 захисних костюмів було передано для Станції екстреної допомоги та Броварської Центральної клінічної лікарні.

«Хотілося б подякувати «Європейській Солідарності» та Фонду Петра Порошенка за надану допомогу. Зокрема, захисні костюми виробництва Південної Кореї справді дуже високої якості, оскільки спеціально прорезинені з бахілами», — сказав керівник Броварського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов.