“Європейська Солідарність” та Солідарна Молодь організували на Київщині благодійні акції до Дня захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей “Європейська Солідарність” провела низку заходів по всій Київській області.

“Наші партійці постійно передають допомогу дитячим будинкам, багатодітним сім’ям і дітям загиблих воїнів АТО/ООС. Так і сьогодні наша команда організувала на Київщині численні благодійні акції. Важливо не тільки підтримувати малечу, а й бути для них прикладом і надихати робити добрі справи”, – зазначив керівник Київської обласної територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.

Цього дня Марина Порошенко та Георгій Цагареішвілі передали у Броварський центр реабілітації дітей з інвалідністю три монітори для онлайн-уроків та спілкування з персоналом. А також привітали зі святом та завезли допомогу у Будинок сімейного типу родини Дейкун – с. Красилівка Броварського району.

У Фастові Солідарна Молодь за підтримки керівника Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Мирослави Смірнової організувала фотоконкурс малечі до Дня захисту дітей.

Волонтери “Європейської Солідарності” Києво-Святошинського району завезли іграшки, солодощі та фрукти дітям з проблемами дихання у санаторій “Барвінок”. Також активісти передали подарунки у багатодітні родини Боярки та навколишніх сіл.

Керівник Вишгородського районного осередку «Європейської Солідарності», голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко та його помічники відвідали дітей загиблих воїнів АТО/ООС та вручили їм подарунки.

Солідарна Молодь Макарівщини завітала до Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». Привітали малечу зі святом та пригостили солодощами.

За сприяння “Європейської Солідарності” Ірпеня діти взяли участь у місцевих велозмаганнях.

У Бучі Солідарна Молодь роздала дітям антисептики для рук та пам’ятки з інформацією про Covid-19.