“Європейська Солідарність” передала захисні костюми медикам та набори індивідуального захисту мешканцям Білоцерківщини

Керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цігареішвілі разом із очільником Волонтерського штабу Білоцерківщини Геннадієм Джегуром і народним депутатом VIII скликання Хвичою Мепарішвілі передали 150 сертифікованих захисних костюмів від Фонду Петра Порошенка міській лікарні Білої Церкви та Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

“На передовій боротьби з коронавірусом – медичний персонал. Найголовніше, щоб наші лікарі були захищеними та не хворіли. Тому волонтери “Європейської Солідарності” за підтримки Фонду Петра Порошенка вкотре допомагають медичним закладам Київщини”, – зазначив керівник Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгій Цагареішвілі.

Лікарі Білоцерківщини дякують за підтримку та запевняють, що така допомога є вкрай необхідною.

“Захисні костюми найперше ми розподілимо у відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також у приймальне відділення. Адже працівники цих відділів знаходяться на вістрі проблеми”, – зазначила головний лікар міської лікарні № 2 Ніна Головенко

Засоби індивідуального захисту для білоцерківців

Волонтери "Європейської солідарності" зібрали 1000 наборів індивідуального захисту для білоцерківців, та передали 150 костюмів надзвичайного рівня захисту для медиків міста:

Publiée par Телеканал Крокус sur Mardi 2 juin 2020

Також волонтери «Європейської Солідарності» продовжують безкоштовно роздавати білоцерківцям засоби індивідуального захисту. Активісти зібрали 1000 наборів з рукавичками, захисними масками та антисептиками.

“В умовах послаблення карантину можливість зараження Covid-19 зростає. Наше головне завдання – захистити громадян. Волонтери «Європейської Солідарності» продовжують в умовах карантину допомагати білоцерківцям з найбільш необхідними речами для повсякденного користування”, – зазначив керівник Волонтерського штабу Білоцерківщини Геннадій Джегур.

“На жаль, під час кризи не всі громадяни мають можливість придбати захисні маски, рукавички, а також антисептики, тому важливо підтримати білоцерківців. «Європейська Солідарність» закликає також місцеву владу звернути увагу на забезпечення громадян засобами індивідуального захисту”, – наголосив народний депутат VIII скликання Хвича Мепарішвілі.

З початку карантину Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» допомагає мешканцям Білоцерківщини не лише засобами захисту, але й продуктовими наборами. Робота штабу триватиме до закінчення всіх карантинних обмежень.