Контроль за міжміськими перевізниками потрібно передати від області Броварам, – «Європейська Солідарність»

У четвер, 4 червня, відбулася сесія Броварської міської ради, на якій розглядалась ситуація зі стріляниною у місті. В результаті вирішено звернутися до Верховної Ради з вимогою розробити законопроект, який надасть більше прав і повноважень місцевим органам самоуправління у контролі за міжміськими пасажирськими перевезеннями.

Нагадаємо, що питання про винесення на розгляд сесії міської ради відповідної проблематики було ініційоване, зокрема, і депутатами від «Європейської Солідарності».

Під час сесії начальник Броварської поліції Олег Петренко повідовив, що наразі відкрите кримінальне провадження, зокрема, за статтею «Замах на вбивство двох і більше осіб» та затримано більше 50 осіб. Чи не вперше прозвучала інформація, що усі затримані — люди з кримінальним минулим.

«Серед затриманих є і броварчани, а, отже, маємо ситуацію з бандитизмом у місті. Означає це тільки одне — або Сапожко не контролює ситуацію з бандитизмом, або очолює його», — наголосили в «Європейській Солідарності».

Депутати акцентували увагу на необхідності провести конкретні запобіжні заходи, спрямовані на викорінення проблеми з нелегальними перевізниками.

Як розповів депутат «Європейської Солідарності» Валерій Іваненко, ще у 2018 році міський голова Ігор Сапожко та тодішній керівник Броварської поліції запевнили його, що місце базування нелегальних перевізників (біля міської ради) буде ліквідовано.

«Від того дня і до сьогодні під вікнами міської ради їздять ті, кого поліція має ловити і притягувати до кримінальної відповідальності! Не дотягуйте до того, щоб під вікнами міської ради почали стріляти!», — емоційно наголосив Валерій Іваненко.

«Влада і поліція зобов’язані спільно з легітимними перевізниками розв’язати проблему нелегалів! Негаразди тривають вже 10 років, змінилося декілька начальників поліції, а проблема не вирішена!», — зазначив депутат.

Валерій Іваненко запропонував поставити у точках збору нелегалів патрульні машини , які будуть контролювати ситуацію.

 «Варто поставити патрульних вранці на півгодини в точках збору нелегалів, і проблема зійде нанівець», — резюмував міський депутат.

Керівник броварської поліції пообіцяв, що візьме до уваги цю пропозицію, як запобіжний захід.

Ще одним важливим пунктом роботи сесії мав стати звіт міського голови Ігоря Сапожка щодо проблематики перевізників. Проте, «Європейська Солідарність» наголосила на тому, що звіт має бути повним, за усі десять років перебування мера на своїй посаді.

Як зазначив голова фракції Володимир Опалько, міський голова повинен відзвітувати не лише по цій ситуації, а й за всю свою діяльність на посаді міського голови.

«Ми наполягаємо, щоб депутатам надали цифри по діяльності міської ради за 10 років, які ми могли б порівняти під час доповіді мера. А сам звіт заслухати на наступній сесії, або черговій, або позачерговій, яка буде присвячена саме цьому питанню», — наголосив Володимир Опалько.

«Ми вимагаємо, щоб міський голова відзвітував у повній мірі, скільки шкіл збудовано за його каденції, скільки дитячих садочків, де генеральний план міста, як вирішуються проблеми в житлово-комунальній сфері та багато інших питань», — наголосили у Штабі броварської «Європейської Солідарності».

Також  «Європейська Солідарність» ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради, щоб розробити законопроект, який би надав більше прав та повноважень органам місцевого самоуправління щодо міжміських пасажирських перевезень.

«Ми вже маємо сумну ситуацію у Вишневому Київської області, коли облдержадміністрація нав’язувала своїх перевізників. Звертаючись до Верховної Ради розробити відповідний законопроект, ми маємо поставити за мету — усунути КОДА від визначення перевізників та контролю за ними та покласти ці функції на місцеві органи влади», — наголосив Володимир Опалько.

«Окрім звернень до Верховної Ради, місцева влада і поліція теж мають працювати! Представники компаній-перевізників разом з депутатами готові вислухати керівництво поліції, щоб з’ясувати, що їм потрібно для того, щоб нейтралізувати нелегальні пасажирські перевезення», — резюмував Іваненко.