Руслан Кузьменко передав допомогу медикам Ржищівської ОТГ від Фонду Порошенка

Керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ Руслан Кузьменко доставив медичним закладам захисні комбінезони та пульсоксиметри від Фонду Порошенка.

Допомогу передано:
✔Ржищівському центру первинно медико-санітарної допомоги;
✔Ржищівській міській лікарні.

“Лікарі стоять на передовій боротьби з коронавірусом. Тому від початку карантину ми допомагаємо медичним закладам протистояти пандемії коронавірусу”, – зазначив Руслан Кузьменко.

#Ржищів #рятуєможиттяСьогодні керівник Ржищівського волонтерського штабу "Європейської Солідарності" Руслан Кузьменко передав Ржищівському центру ПМСД й Ржищівській міській лікарні захисні комбінезони та пульсоксиметри від Фонду Петра Порошенка.Директор Ржищівського центру ПМСД Яна Тихомирова подякувала за постійну підтримку і підкреслила, що мобільній бригаді🚑, яка виїжджає на виклики з підозрою на коронавірус🦠, вкрай необхідні ці речі 👆👆👆Головний лікар Ржищівської міської лікарні Любов Апостол подякувала Руслану Олександровичу і Фонду Петра Порошенка за те, що як і на початку карантину, так і зараз продовжують допомагати медикам 🩺протистояти пандемії🦠

Publiée par Європейська Солідарність Ржищівська організація sur Mercredi 3 juin 2020

“Нашій мобільній бригаді, яка виїжджає на виклики з підозрою на коронавірус, вкрай необхідні захисні комбінезони та пульсоксиметри”, – подякувала за підтримку директор Ржищівського центру ПМСД Яна Тихомирова.

Для нас сьогодні допомога є вкрай необхідною. Вдячні Руслану Олександровичу і Фонду Порошенка за те, що не забуваєте про нас у такий складний час”, – наголосила головний лікар Ржищівської міської лікарні Любов Апостол.