Міська рада Броварів зобов’язана вжити заходів для порятунку озера, – «Європейська Солідарність»

Броварський виконком міської ради розглянув електронну петицію «Врятуємо озеро», спрямовану на порятунок водойми в Броварах у районі Пекарня.

За інформацією відділу інформаційно-довідкової служби “Контакт-Центр” БМР, електронну петицію направлено на розгляд управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту міськради, КП «Бровари-Благоустрій» та управлінню інспекції та контролю БМР.

Тепер, згідно з рішенням виконкому, ці підрозділи зобов’язуються вивчити питання та надати пропозиції щодо вжиття необхідних заходів для відновлення живлення озера підземними природними та іншими джерелами водопостачання. Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови Григорія Голубовського.

Проте у міській раді не озвучили терміни вивчити питання та надання пропозицій.

«Ми розуміємо, що міська влада буде робити усе, щоб це питання замовчувати, затягувати та не висвітлювати. Саме цим пояснюється той факт, що не було запрошено автора петиції, не проінформовано громадськість про дату засідання з розгляду питання», — поділився думками обласний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Іваненко, за сприяння якого днями була проведена акція з порятунку озера.

«Європейська Солідарність» не буде зупинятися на півдорозі, а продовжуватиме робити акцент на питанні порятунку озера. Вже в цю суботу, 13 червня, планується ще одна акція з порятунку озера на Пекарні. Запрошені всеукраїнські ЗМІ», — резюмував Олег Іваненко.