На честь третьої річниці безвізу “Європейська Солідарність” Київщини влаштувала автопробіг

Ірпінь, Буча, Бородянка – «Європейська Солідарність» Київщини відзначила річницю безвізу символічним автопробігом. Проїжджаючи містами області, активісти нагадали, що Україна – це Європа.

“Безвіз –  справжнє свято для кожного українця. Саме тому «Європейська Солідарність» поводить заходи до річниці по всій Київщині. Проїжджаючи містами, партійці нагадала українцям, що вони живуть в Європі. Безвіз із ЄС– це реальний доказ ефективності шляху, накресленого Порошенком. Це  важливий етап для України і для кожного з нас. І вагомий крок у майбутнє,” – наголосив Голова “Європейської Солідарності” Київщини Георгій Цагареішвілі.   

Стартував “Євроавтопробіг” в Ірпені. Активісти вшанували наших мужніх Героїв, які віддали життя за Україну і за її Європейське майбутнє та поклали квіти на Алеї Слави Героїв АТО/ООС.

“З однодумцями зібралися, аби автопробігом  нагадати, що рух вперед, свобода і виборотий три роки тому безвіз – це велика цінність і історична подія. І хоча зараз наш безвіз намагаються замінити «безвиїздом» і безвихіддю, ми це переборемо”, – наголосив керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Приірпіння Дмитро Христюк.

“Вже третій рік, українці вільно перетинають кордони Європи. Завдяки безвізу, лише в нашому місті сотні юних спортсменів та митців відвідали багато європейських змагань та конкурсів, повернулися звідти переможцями. Тисячі талановитих українських студентів тепер навчаються в європейських університетах. Саме вони стали обличчям України в Європі, вразили її рівнем нашої культури та досягнень. Безвіз відкрив Європу для України, однак головне він відкрив Україну Європи”, – зазначила голова Ірпінського осередку «Європейської Солідарності» Марія Шевченко.

В Бучі й Бородянці учасники автопробігу покладали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та дякували усім, хто зробив можливим безвізовий режим.

“Три роки тому дехто запевняв, що країна, в якій іде війна, не може отримати безвіз. Проте, українці, у тому числі з середнім достатком,  змогли побачити Європу, поспілкуватись з європейцями. І, що важливо, ВІДЧУТИ себе європейцями”, – зауважила голова Бучанського партійного осередку «Європейської Солідарності» Людмила Войналович.

“Безвіз – це не лише можливість без зайвих перешкод перетинати кордон, але, насамперед, це знак із боку Європейського Союзу, що Україна може бути повноцінним членом цього співтовариства”, – наголосила керівник Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” Бородянщини Галина Єрко.

Завершувався автопробіг у кожному місті – розгортанням прапора ЄС, як нагадування про те, що Україна – це Європа.