Волонтери “Європейської Солідарності” передали медикам Баришівського району захисні костюми та окуляри

Тільки за час карантину Волонтерський штаб «Європейської Солідарності» разом з Фондом Порошенка доставили медикам Київщини близько 4000 захисних костюмів, десятки тисяч масок, респіраторів, окулярів та інших засобів захисту.

Днями передали захисні костюми та окуляри в амбулаторію Центру первинної медико-санітарної допомоги Баришівського району та інфекційне відділення Баришівської центральної районної лікарні.

«Сьогодні засобів індивідуального захисту потребують працівники всіх ланок медицини. Медперсонал первинної медико-санітарної допомоги – на першій ліній фронту і першим має контакт з потенційними хворими. Так само великий ризик існує і для медиків вторинної ланки медицини – особливо для працівників інфекційного відділення. «Європейська Солідарність» продовжує докладати максимум зусиль, щоб лікарі мали все необхідне»,  – наголосили волонтер Штабу допомоги «Європейської Солідарності» Олег Левченко та депутат Обухівської районної ради Алла Шкуро.

«Засоби захисту, які передала нам «Європейська Солідарність» – дійсно високої якості, сертифіковані і головне – дуже потрібні. Ми щиро вдячні за небайдужість і підтримку. Для нас це справді важливо»,  – кажуть заступник головного лікаря з медичної частини Баришівської центральної районної лікарні Лариса Волокита  та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Баришівського району Павло Коврига.