Георгій Цагареішвілі та мер Миронівки передали медикам засоби захисту

Сьогодні, 16 червня, Голова «Європейської Солідарності» Київської області Георгій Цагареішвілі разом з мером Миронівки Віталієм Савенком передали Миронівській ЦРЛ та Миронівській районній ЦПМСД черговий вантаж. Завдяки ініціативі “Європейської Солідарності” та мерії Миронівки місцеві медики забезпечені засобами захисту на 90%.

Медичні заклади отримали:

✔️ 3200 захисних одноразових костюмів;

✔️ 5000 медичних одноразових шапочок;

✔️ 5000 пар нітрилових рукавичок;

✔️ 5000 пар одноразових бахіл.

“Сьогодні 20% медпрацівників України захворіли коронавірусом. Велика вдячність Вам, шановні медики, за те, що не відмовляєте в допомозі людям навіть за таких умов і робите це ціною власного здоров’я і життя. З нашого боку, ми й надалі робитимемо все можливе, щоб підтримати Вас”, – наголосив Голова «Європейської Солідарності» Київської області Георгій Цагареішвілі.

Міський голова Миронівки Віталій Савенко зауважив, що спільними зусиллями все робиться для того, щоб медпрацівники були захищені та не хворіли, щоб лікарня працювала.

“Напередодні професійного свята медиків разом із депутатом обласної ради, Головою «Європейської Солідарності» Київської області Георгієм Цагареішвілі, заступником Миронівського міського голови Олександром Шпилем і депутатом міської ради Дмитром Жукотанським привезли для миронівських закладів охорони здоров’я те, що замовляли головні лікарі”, – зазначив міський голова Миронівки Віталій Савенко.

“Дякуємо за цю допомогу міському голові та Фонду Петра Порошенка. Адже захищений медик – це якісна допомога населенню”, – висловив слова вдячності головний лікар Миронівської ЦРЛ Віталій Бубнов.