«Європейська Солідарність» кличе на акцію в Бровари

19 червня в Броварах о 19.00 на Майдані Свободи відбудеться акція проти створення у Київській області нового району з центром у Борисполі. Мета заходу – зібрати підписи броварчан під відповідним письмовим зверненням до Верховної Ради України.

У рамках реформи децентралізації Київська ОДА направляла до Кабінету Міністрів проект про створення 5 або 6 районів, одним із центрів яких мали би стати Бровари. Однак Кабмін не взяв до уваги рекомендації КОДА – ухвалено рішення про створення Бориспільського району з центром у Борисполі.

“Бровари та Броварський район мають виступити проти такого рішення, оскільки воно призведе до повного знищення ефективності місцевого самоврядування. Місто Бровари є одним з найбільших в Київській області, тут втричі більше населення, ніж у Борисполі! Тут зав’язані комунікації, адміністративні установи, не лише міського чи районного рівня, а й загальнодержавного. Закликаємо броварчан прийти на цю акцію і поставити підпис під зверненням до Верховної Ради”, – заявив керівник Волонтерського штабу «Європейської Солідарності», депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.