“Європейська Солідарність” та Солідарна Молодь Київщини підтримали Петра Порошенка біля Печерського суду

18 червня під Печерським судом пройшов багатотисячний мітинг на підтримку Петра Порошенка. Українці вимагали від Зеленського припинити політичні переслідування проти Петра Порошенка та висловлювали рішучий протест проти перетворення України на тоталітарну державу. Пліч-о-пліч з п’ятим Президентом України стояла команда “Європейської Солідарності” та Солідарної Молоді Київщини.  

“Ми зібралися біля Печерського суду, бо не боїмося. Правда – з нами. Разом захистимо Україну. Наша нація має силу та право на свободу й на справжнього лідера. “Європейська Солідарність” здатна зберегти Україну незалежною й вільною”, – зазначив Голова «Європейської Солідарності» Київської області Георгій Цагареішвілі.

“За нами правда та проукраїнські сили”, – разом з Петром Порошенком активісти Бучанського партійного осередку «Європейської Солідарності».

За справедливість правосуддя виступити й активісти кількох броварських громадських рухів, а також міського осередку «Європейської Солідарності».

“Ні політичним репресіям та переслідуванням!”, – наголошували активісти Білоцерківського районного осередку «Європейської Солідарності».

“Ми за Україну! Ми за європейське майбутнє! Ми за Справедливість! Прокурори вкотре втекли!” – команда «Європейської Солідарності» Фастівщини.

“Круто відчувати себе частиною команди, об’єднаної спільною метою та переконаннями. Ми знаємо – буде важко, але мусимо втримати європейський напрямок розвитку України, повернутися до економічного зростання”, – активісти “Європейської Солідарності” Ірпеня та Приірпіння.

Проти судилища над п’ятим Президентом України Петром Порошенком мітингувала “Європейська Солідарність Макарівщини.

Києво-Святошинці також підтримали  Петра Порошенка.

До масштабної акції проти політичних переслідувань Петра Порошенка долучились партійці Бородянщини, Вишгородщини, Сквирщини, Яготинщини та багатьох інших районів Київської області.

Багатотисячний мітинг примусив “зеленських” відступити. Після засідання Петро Олексійович повідомив, що суд перенесли на 1 липня. П’ятий Президент подякував українцям за підтримку.

Потім команда “Європейської Солідарності” Київщини разом із Солідарною Молоддю пішли на Банкову з вимогою припинити наступ на Мову, Віру, Армію.