За підтримки “Європейської Солідарності” ухвалено зміни до бюджету Київщини

Сьогодні, 22 червня, за підтримки депутатів “Європейської Солідарності” на 35 сесії Київської обласної ради прийнято ряд важливих рішень для бюджету області. Також ухвалено зміни до різних програм розвитку Київщини щодо соціального захисту, культури, медицини, освіти.

“Гарна новина для медиків. Внесено зміни в комплексну програму “Здоров’я Київщини”, де передбачено 213 млн грн на заробітну плату, харчування, закупівлю ліків та дороговартісного обладнання. В 2020 році опорні школи Київщини отримають 46 новеньких шкільних автобусів, на що з обласного бюджету передбачено співфінансування в сумі 20 млн грн. Для оновлення харчоблоків опорних закладів освіти з обласного бюджету виділено 35 млн грн. В нас є наші захисники, учасники АТО, які потребують дороговартісного лікування. Для вирішення цього надважливого питання виділено 2 млн грн. Як і обіцяли, проголосували за зміни до статуту обласної клінічної лікарні, відповідно ПКМУ номер 1218, що стосується лікування чорнобильців. Дякую всім депутатам за конструктив!”, – підкреслила перший заступник голови Київської обласної ради, очільниця “Європейської Солідарності” Макарівщини Тетяна Семенова.

Фракція “Європейської Cолідарності” в повному складі підтримала пропозиції, в тому числі, по Броварах:

✔️виділено ще 17 мільйонів грн на продовження будівництва сучасної школи;
✔️підтримано позицію, що Бровари повинні стати районним центром об’єднаного району.

“Дуже дякую за розуміння і підтримку від імені всієї броварської громади! Наша команда як завжди чудово спрацювала”, – зазначив керівник броварського Волонтерського штабу партії, депутат Київської облради Олег Іваненко.

На засіданні також ухвалено ряд важливих рішень для громади Ржищівської ОТГ. Погоджено фінансування на:

✔️ будівництво амбулаторії в місті Ржищів (розблоковані кошти, роботи продовжаться);

✔️ реконструкцію амбулаторії в Піях;

✔️ капітальний ремонт лінії живлення зовнішнього освітлення вулиць Соборна, Київський шлях, Адмірала Петренка в місті Ржищів;

✔️ закупівлю шкільного автобуса.

“Погоджені напрямки фінансування відкривають нові можливості для мешканців Ржищівської ОТГ. Сподіваюсь, незабаром роботи будуть розпочаті”, – наголосив керівник “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ Руслан Кузьменко.

На сесія погоджено довгоочікуване рішення й для Бородянщини:
✔️ приміщення “Графопрес” передано у власність Бородянської громади.

“Дякую депутатам Київської обласної ради, які підтримали дане рішення. 52- за! Сподіваюсь, що громада вдало проводитиме врядування майном, що дасть поштовх для розбудови підприємства на Бородянщині, – прокоментувала керівник партійного осередку “Європейської Солідарності” Бородянщини Галина Єрко.

Команда “Європейської Солідарності” Київщини й надалі підтримуватиме ініціативи громад.