“Європейська Солідарність” Київщини та Солідарна Молодь підтримали Петра Порошенка під Печерським судом

1 липня Печерський суд вдруге не зміг обрати запобіжний захід Петру Порошенку в абсурдній “справі Семочка”. Близько 10 тисяч людей з усіх регіонів України вийшли під стіни будівлі, щоб підтримати п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність». Пліч-о-пліч з Петром Порошенком команда «Європейської Солідарністі» Київщини й Солідарна Молодь Київщини.

Акція протесту почалася під ДБР. Потім піртійці разом з активістами рушила до Печерського суду колоною, яку очолив Петро Порошенко.

Перед початком засідання суду Петро Порошенко заявив, що переслідування за діяльність, спрямовану на зміцнення обороноздатності держави та захист України від російської агресії – це реалізація кремлівського сценарію. Він також наголосив, що не дозволить здати національні інтереси України.

Приїхали підтримати Петра Порошенка однопартійці та активісти з Обухівщини, Кагарлика та Броварів.

Разом з п’ятим Президентом України однодумці з Макарівщини.

Команда Фастівщини також приєдналися до акції протесту “Ні – політичним репресіям”.

Білоцерківщина разом з п’ятим Президентом України.

До перемоги з Петром Порошенком Приірпіння, зокрема Ірпінь та Буча.

Підтримали під Печерським судом лідера партії «Європейська Солідарність» активісти Києво-Святошинського району, Бородянщини та Вишгородщини.

За демократичну, правову та європейську Україну готові боротися до перемоги однопартійці з Ржищіської ОТГ, Бориспільщини, Яготинщини та інших куточків України.

8 липня команда “Європейської Солідарності” Київщини й Солідарна Молодь Київщини знову підтримуватимуть під стінами Печерського суду Петра Порошенка.

Українців не залякати і не зламати. За долю України – до перемоги!