Георгій Цагареішвілі допоміг з облаштуванням житла родині лікарів у новій сільській амбулаторії на Обухівщині

Мешканці села Красне Перше Обухівського району тепер обслуговуються в новій амбулаторії. Медзаклад збудовано за кошти, виділені за сприяння фракції “Європейська Солідарність” у Київській обласній раді на чолі з Георгієм Цагареішвілі.
Нещодавно Волонтерський штаб “Європейської Солідарності” за сприяння пана Георгія придбали побутову техніку та кухонні меблі для молодої сім’ї медиків, які працюватимуть в амбулаторії і житимуть тут у спеціально облаштованому приміщенні.

“Нова амбулаторія на Обухівщині – це досягнення медичної реформи, розпочатої завдяки та при підтримці п’ятого Президента Петра Порошенка. Ми й надалі робитимемо свою роботу, аби мешканці Київщини мали змогу отримувати якісні медичні послуги, а медики мали гідні умови праці”,  – зазначив Голова “Європейської Солідарності” Київщини Георгій Цагареішвілі.

Для молодої сім’ї лікарів у амбулаторії спеціально побудовано дві додаткові кімнати, санвузли та кухню.

Сімейний лікар Роман Ковальчук, який надаватиме медичні послуги в амбулаторії, приїхав на Обухівщину з Волині. Його дружина працює лікарем у сусідньому м. Українка.

За словами Романа Ковальчука, саме завдяки новій медичній реформі він має можливість отримувати гідну заробітну плату, а його сім’я відтепер забезпечена житлом.

“Дякую “Європейській Солідарності” та особисто Георгію Цагареішвілі за сприяння будівництву амбулаторії, за меблі і техніку для житла. Запрошую всіх мешканців с. Красне Перше і всіх сіл поблизу звертатися в нашу нову амбулаторію, адже тут наші пацієнти мають можливість отримати якісну, сучасну медичну допомогу”, – підкреслив Роман Ковальчук.

“Волонтерський штаб “Європейської Солідарності” системно надає допомогу закладам медицини Обухівського району, міста Обухова та Українки. Ми закуповуємо обладнання, медичні засоби захисту для лікарів. Допомагаємо всім, хто потребує підтримки”, – наголосила депутат Обухівської районної ради Алла Шкуро.