“За Україну треба вбивати, а не вмирати”, – таким було гасло розвідника АТОвця Олександра Ніколайця

Другого липня зупинилось серце героїчного українця. Сотник Майдану під час Революції Гідності, один з перших добровольців війни на сході. Олександр Ніколаєць був патріотом та небайдужою людиною. Його шанували тисячі людей в Україні, в рідному Ірпені до думки Олександра дослухалися та поважали навіть політичні опоненти.

“Саме такі люди, як пан Олександр,  своєю енергією, бойовим духом, авторитетом змінюють Україну на краще. Від імені Ірпінського осередку «Європейської Солідарності» та обласної організації партії висловлюю щире співчуття родині пана Олександра, його бойовим побратимам та друзям”, – написала на своїй сторінці у FB голова Ірпінського осередку «Європейської Солідарності», депутат, голова фракції “Європейська Солідарність” в міській раді Марія Шевченко.

Голова «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі від імені усіх партійців області підтримав ініціативу Ірпінської МО звернутися до Президента України з поданням на присвоєння Олександру Ніколайцю звання Герой України.