Перемагаємо разом: “Європейська Солідарність” Київщини з Петром Порошенком під Печерським судом

8 липня під стінами Печерського суду на підтримку Петра Порошенка зібралися близько 10 тисяч людей. Проти політичних репресій вкотре виступили активісти, волонтери, представники місцевого самоврядування, народні депутати, громадські діячі з усієї України. Захищали державність, свободу та європейський вибір й активісти “Європейської Солідарності” Київщини та Солідарної Молоді.

Підтримали під Печерським судом лідера партії «Європейська Солідарність» активісти з Макарівщини, Обухівщини, Кагарлика, Броварів, Білоцерківщини, Ржищіської ОТГ.

Разом з п’ятим Президентом України були однодумці з Фастівщини, Васильківщини.

Команда Приірпіння, зокрема Ірпінь та Буча також приєдналися до акції протесту “Ні – політичним репресіям”.

Разом з п’ятим Президентом України до перемоги активісти та однопартійці Києво-Святошинського району та Бородянщини.

За демократичну, правову та європейську Україну готові боротися до перемоги однопартійці з Бориспільщини, Яготинщини, Вишгородщини та інших куточків України.

Попри три засідання, суд не обрав запобіжний захід п’ятому Президенту в справі по призначенню заступника керівника Служби зовнішньої розвідки.

Суддя Вовк  залишив без розгляду подання прокурорів, підтвердивши повну відсутність складу злочину і політичні мотиви справ проти Порошенка. В пожежному порядку Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування, попри дозвіл суду продовжити розслідування ще на 3 місяці.

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко після завершення засідання у Печерському суді подякував своїй команді, народним депутатам з «Європейської Солідарності», всім активістам, а також українцям всього світу, міжнародним партнерам за підтримку і захист демократії та верховенства права в Україні.