“Європейська Солідарність” Приірпіння презентувала відкритий офіс

Днями в Ірпені на вул. Тургенівська, 50 партійці “Європейської Солідарності” презентували відкритий офіс. Небайдужих мешканців Приірпіння рада вітати команда справжніх патріотів та сильних лідерів.

«Європейська Солідарність» продовжує оновлювати та формувати команду однодумців, в тому числі на Приірпінні. Ми запрошуємо в команду людей різних спеціальностей. Чекаємо на медиків, АТОшників, громадських діячів, освітян, правозахисників, військовослужбовців, містобудівельників, філологів, підприємців, архітекторів та всіх тих, кого не влаштовує те, що коїться в країні”, – наголосив Голова “Європейської Солідарності” Київщини Георгій Цагареішвілі.

“Ми підтримуємо одне одного не тому, що ми в одній команді. Ми підтримуємо одне одного і тому ми команда! Дякую кожному, хто з нами! Разом – сила! Україна переможе!”, – зазначив керівник “Європейської Солідарності” Приірпіння Дмитро Христюк.

Коли країні і місту важко, коли час виправляти помилки і наводити лад у своєму домі, коли Громада чекає на професійних, чесних і патріотичних лідерів – час об’єднуватися і діяти!Потужна команда «Європейської Солідарності» Ірпінської Громади запрошує долучатися! Ставайте частиною майбутніх змін!#Ірпінь #Irpin #Україна #Київщина #Приірпіння #Ирпень #Київська_область #Ukraine #Коцюбинське #ЄвропейськаСолідарність #СильніБоСолідарні #ЗМІ #Ворзель #Буча #Гостомель #УкраїнаПереможе #Порошенко #УкраїнаПереможе #Ірпінь #Irpin #Україна #Київщина #Приірпіння #Ирпень #Київська_область #Ukraine #Коцюбинське #ЄвропейськаСолідарність #СильніБоСолідарні #ЗМІ

Publiée par Європейська Солідарність Київщини sur Samedi 11 juillet 2020