Київщина біля Печерського управління поліції підтримала Олександра Погребиського

“Європейська Солідарність” Броварщини на чолі з депутатом Київської облради Олегом Іваненком та депутатими Броварської міської ради й активістами ВГО “Справа Громад” підтримала біля Печерського управління поліції ветеранів АТО/ООС, серед яких відомий лідер патріотичного руху Олександр Погребиський.

Патріотів неправомірно затримали та тримають у Печерському управлінні поліції, бо вони відреагували на антиукраїнські заяви нардепа ОПЗЖ Олега Волошина та облили його зеленкою.

Офіційна заява партії

«Європейська Солідарність» вимагає негайного звільнення ветерана українсько-російської війни та громадського активіста Олександра Погребиського, якого було неправомірно затримано 21 липня.

Нардеп від проросійської ОПЗЖ, відомий представник «п’ятої колони» і соратник Медведчука Олег Волошин своїми хамськими зневажливими заявами про суверенітет України спровокував негативну реакцію ветеранів, які ризикували власними життями заради незалежності та свободи нашої Вітчизни.

Особливо обурює, що народний депутат, зухвало порушуючи закон і при повному потуранні з боку правоохоронців, вдарив ветерана, завдавши йому тілесних ушкоджень. Людина перед свавіллям депутата була абсолютно беззахисною і не мала можливості навіть ухилитися.

Вважаємо, що цей вчинок депутата потребує правової оцінки.

Обливання зеленкою – звичайно, не наш метод політичної боротьби. Природно, що й Олександр Погребиський нікого зеленкою не обливав. Він був лише присутнім на акції протесту проти дій представників «п’ятої колони». Поліція не мала підстав його затримувати.

Це ще один приклад вибіркового правосуддя, коли правоохоронні органи демонструють м’язи і переслідують патріотів та ветеранів, в той час як «п’ята колона» в Україні діє нахабно та безкарно при повному потуранні з боку влади, яка крізь пальці спозирає за антидержавною діяльністю проросійських сил.

Затримання Олександра Погребиського – це продовження політики влади з очорнення ветеранського руху.

Ми вимагаємо негайного звільнення Олександра Погребиського.

Правоохоронні органи мають натомість нарешті звернути увагу на розгнуздану і знахабнілу поведінку реваншистів, що й провокує реакцію тих, хто не шкодував і не пошкодує життя і здоров’я заради України.