Діти повинні мати сучасні спортивні майданчики, – Руслан Кузьменко

За сприяння керівника районного осередку партії «Європейська Солідарність» Руслана Кузьменка у Ржищеві встановлюють нові вуличні спортивні майданчики. А для дітей Балико-Щучинки коштом Фонду Руслана Кузьменка придбано дитячий майданчик. 

На центральній площі села Балико-Щучинка були старі споруди, які вже кілька десятиріч тому відслужили своє. Тепер у дітей буде новий майданчик і малеча зможе безпечно проводити своє дозвілля.

Руслану Кузьменку також вдалося отримати від Департаменту освіти та науки КОДА сучасні майданчики для Ржищівських опорних закладів.

За словами в.о. міського голови Ржищева Крістіни Чорненької, такого рівня майданчиків з вуличними тренажерами, спеціальним покриттям для спортивних занять на свіжому повітрі у місті не було.

«Плануємо до 1 вересня встановити майданчики, щоб учні із задоволенням йшли на уроки фізкультури.  Я сам, можна сказати, виріс у спортзалі. Для мене дуже важливо, щоб діти мали сучасні спортивні майданчики й могли там виплеснути свою енергію», – зазначив Руслан Кузьменко.