“Європейська Солідарність” розробляє стратегію розвитку Обухівської ОТГ

Як зробити Обухівщину сучасною, європейською і перетворити в лідера серед територіальних громад України – обговорили на зустрічі партійної команди.

Голова Київської територіальної організації “Європейської Солідарності” Георгій Цагареішвілі підбив підсумки роботи Волонтерського штабу під час карантину. Він подякував колегам, які як завжди спрацювали злагоджено і стали надійною підтримкою землякам.

Обговоривши актуальні проблеми Обухівської ОТГ, домовилися спільними зусиллями напрацювати рішення і стратегію розвитку громади.

Зокрема, в пріоритеті – сфери:

☑ Наповнення місцевого бюджету в сучасних умовах децентралізації;

☑ Розвиток сільських територій;

☑ Охорона здоров’я;

☑ Освіта;

☑ Залучення інвестицій в розвиток інфраструктури.

“Реформа децентралізації, яку розпочала «Європейська Солідарність» і Петро Порошенко, дала громадам нові можливості для реалізації свого потенціалу. Водночас це нові виклики, впоратись з якими зможе лише сильна команда професіоналів”, – наголосив Георгій Цагареішвілі.

“Першочергово ми визначимо найбільш ефективні шляхи наповнення місцевого бюджету в сучасних умовах децентралізації. Адже це ключова річ для ефективного розвитку громади”, – зазначив депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

До робочої групи, яка займається стратегією розвитку Обухівської об’єднаної територіальної громади, увійшли представники багатьох галузей.

“Ми будемо ділитися досвідом та приймати важливі рішення для громади разом з освітянами, медиками, експертами в системі державного управління та спеціалістами інших сфер ”, – впевнена депутат Обухівської районної ради Алла Шкуро.

На зустрічі партійці наголосили, що Обухів має потужний потенціал для розвитку житлового будівництва, активізації існуючих та створення нових підприємств, модернізації транспортної інфраструктури.

“Ми знаємо, як залучити для цього інвестиції, створивши сприятливі пільгові умови”, – підкреслив приватний підприємець Богдан Поліщук.

Особливу увагу в новій стратегії розвитку Обухівської ОТГ буде приділено медицині.

“Модернізація і капітальний ремонт медзакладів, розвиток мережі амбулаторій, реконструкція Обухівської ЦРЛ – ті ключові речі, які першочергово варто врахувати”, – вважає депутат Обухівської міської ради, голова фракції «Європейської Солідарності» Світлана Процун.

За словами учасників робочої групи, після приєднання до Обухова потужний поштовх для розвитку отримають села.

“Ми напрацьовуємо стратегію, де буде враховано особливості, переваги й точки росту економічного потенціалу кожного села ”, – наголосив учасник АТО /ООС Сергій Афанасенко.

Нова стратегія передбачатиме також впровадження  і в селі, і в місті сучасних підходів й кращих міжнародних практик системи освіти.

“Електронні журнали, харчування по типу шведського столу, розширення функціоналу електронного учнівського квитка, розвиток громадського бюджету для шкіл, відкриття гуртків, де діти вивчатимуть новітні технології – ці та багато інших сучасних речей ми обов’язково врахуємо”, – зазначив голова Обухівської міської організації «Європейської Солідарності» Михайло Трач.

“Європейська Солідарність” Обухівщини закликає всіх небайдужих долучатися, адже ефективні рішення здатна втілити в життя лише команда професійних і відповідальних лідерів. Час об’єднуватися і діяти!

Заповнюйте анкету https://bit.ly/2BOxFd6 і ставайте частиною майбутніх змін!