За підтримки Георгія Цагареішвілі в Обухові відновили каплицю

В Обухові відремонтували каплицю на території Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору. Приміщення відновлене за підтримки Волонтерського штабу “Європейської Солідарності” та Голови Київської територіальної організації «Європейської Солідарності» Георгія Цагареішвілі.

Каплиця до ремонту
Каплиця до ремонту
Каплиця до ремонту

“У 2018 році на території меморіалу сталася пожежа. До сьогодні каплиця не працювала. Силами небайдужих підприємців та мешканців Обухівщини вона була частково відновлена. Проте, головну роботу зробив Волонтерський штаб “Європейської Солідарності” та Георгій Цагареішвілі”, – повідомляє благочинний церков Обухівського району Костянтин Мадзяновський.

Сьогодні приміщення відремонтоване ззовні та всередині. Зроблено капітальний ремонт фундаменту та облицювальної плитки. Замінено решітки та вхідні двері, встановлено віконниці. Всередині каплиці: відремонтоване дерев’яне покриття стін, встановлені вікна, облаштована стеля, пофарбовані стіни та стеля. Робітники також вивезли будівельне сміття та зробили генеральне прибирання території – обрізали кущі тощо.

Вперше в 2020 році з нагоди Дня Незалежності в каплиці відбудеться пам’ятний молебень.

Команда “Європейської Солідарності” запрошує всіх небайдужих мешканців Обухівщини 24 серпня о 10:00 запалити свічку пам’яті в каплиці.