За підтримки “Європейської Солідарності” у Вишгороді пройшов дитячий фотоконкурс

Днями голова Вишгородського районного осередку «Європейської Солідарності», голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко нагородив переможців конкурсу дитячої документальної фотографії «ЛІТО-2020».

Вишгородський районний осередок «Європейської Солідарності» активно долучився до проведення фотоконкурсу, започаткованого районною організацією Товариства Червоного Хреста.

У конкурсі взяли участь чимало учасників різного віку. Надіслано сотні фотознімків. Серед цього розмаїття кращою була визнана робота Катерини Волкової з Вишгорода. Ростислав Кириченко вручив дівчинці грамоту Вишгородської районної ради за перемогу в конкурсі та передплату на журнал по фотосправі.

«Подібні заходи свідчать про те, наскільки творчою і небайдужою є наша молодь та наші діти. Щоб мати європейську країну, треба максимум уваги приділити тому, щоб з юних літ виховувати юне покоління і на українських національних традиціях, і на кращих європейських зразках культури та мистецтва. Дякую усім за участь у конкурсі, кожен із вас – переможець», – наголосив Ростислав Кириченко під час нагородження переможців у вишгородській Мистецькій студії «МАК».