За підтримки «Європейської Солідарності» відновлено стадіон в Білій Церкві

На Білоцерківщині до 29-ї річниці Незалежності України відкрили оновлений після реконструкції стадіон “Трудові резерви”, якому виповнилося вже 90 років! Команда «Європейської Солідарності» взяла участь у заході.

На урочистостях був присутній народний депутат України 8-го скликання, член команди “Європейської Солідарності” Хвича Мепарішвілі, який свого часу доклав чимало зусиль, щоб розпочати реконструкцію стадіону, а сьогодні уважно спостерігає за ходом її виконання.

“Я виконав ще одну свою обіцянку. І мені не соромно сьогодні дивитися людям в очі. Дякую ще раз усім причетним до реконструкції стадіону. Разом ми зробили гарну справу – тепер Біла Церква має сучасний і спортивний стадіон, а місцеві мешканці ще одну спортивну локацію для занять спортом та поліпшення здоров’я”, – Хвича Мепарішвілі.

З нагоди відкриття оновленого футбольного поля відбувся товариський футбольний матч за участю вихованців Київської обласної ДЮСШ (тренер Руслан Бондар) і професійної футбольної команди «Рось. Біла Церква» (тренер Дмитро Безпалий).

Переможцями стали вихованці Київської обласної ДЮСШ, проте усі учасники отримали футбольні м’ячі та кубки на згадку про по-справжньому історичний матч.

Директор стадіону «Трудові резерви», дворазовий учасник Олімпійських ігор Назар Коваленко наголосив, що дуже радий, що нарешті на «освітянському» стадіоні почне вирувати справжнє спортивне життя.

“Нам дуже приємно, що від сьогодні маленькі білоцерківці почнуть активно грати на оновленому полі. Ми доклали для цього багато зусиль, активно співпрацювали з фірмами, які обслуговували поле впродовж останнього року. Зазначу, що кошти були виділені з державного бюджету, а от місто не дало ні копійки, попри те, що стадіон розташований у Білій Церкві”, – наголосив Назар Коваленко.

За словами директора стадіону, зараз доробляються легкоатлетичні доріжки, які будуть сертифікувати, щоб в подальшому приймати змагання всіх рівнів. В планах також розширення кількості секцій.