Ржищівська ОТГ закликає мешканців до спільного напрацювання стратегії розвитку громади

Ремонт доріг, садочків, шкіл, медичних закладів та інших об’єктів інфраструктури – ці питання будуть враховані у стратегії розвитку Ржищівської ОТГ на 2021 – 2025 роки. Команда “Європейської Солідарності” разом з фахівцями працює над визначенням пріоритетних напрямків розвитку громади. Активісти закликають всіх небайдужих мешканців долучатися до обговорення ідей та надавати свої пропозиції.

Зараз волонтери “Європейської Солідарності” проводять особисті зустрічі та опитування у кожному населеному пункті Ржищівської ОТГ, щоб у вересні представити готовий план дій.

“Щоб побудувати міцну громаду, треба грамотно спланувати розвиток усіх галузей. Формуючи план реалізації стратегії, перш за все, ми розраховуємо на власні ресурси, на кошти обласного та державного бюджетів, ДФРР, кошти міжнародної технічної допомоги та інші грошові надходження. Для стимулювання спроможності ОТГ потрібно розвивати економічний потенціал громади. Вірю, що разом ми зробимо сильним, спроможним та комфортним кожне село Ржищівської ОТГ та місто Ржищів ! Час діяти!» – наголосив депутат Київської обласної ради, керівник “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ Руслан Кузьменко.

 «Стратегія розвитку громади буде реалістичною, якщо напишемо ми її всі разом. Визначивши пріоритетні напрямки, громада зможе розрахувати ресурси та концентрувати їх грамотно. Такими маленькими, але зрозумілими кроками, ми наближатимемось до поставлених цілей і стверджуватимемо свою громаду в Україні та світі», – зазначила в.о. міського голови Крістіна Чорненька.

Активісти “Європейської Солідарності” Ржищівської ОТГ запрошують усіх, кому небайдуже майбутнє громади, долучитися до визначення першочергових завдань.

Побажання можна присилати на пошту: kuzmenko@oblrada.com.ua.