“Європейська Солідарність” закликає мешканців Броварів до діалогу

Броварчан закликали об’єднатися заради вирішення проблем міста. Про це йшлося на зустрічі активів “Європейської Солідарності” Броварів з мешканцями міста, яка відбулася у суботу, 29 серпня, у центральному парку «Перемога» .

«Під час спілкування з людьми важливо вислухати проблематику кожного броварчанина. Ми не даємо порожніх обіцянок. Це є яскравою відмінністю нашої команди. Водночас, ми закликаємо громаду об’єднуватися заради вирішення проблем міста. Лише в громаді сила. Жоден чиновник не зможе вирішити ті чи інші питання, якщо громада не долучатиметься до вирішення її проблем», — розповіла громадський активіст Аліна Зарічна.

Під час бесіди з волонтерами «Європейської Солідарності» броварчани піднімали багато актуальних та гострих проблем, які є в місті. Це: зрізання дерев, велика кількість забудов, відсутність шкіл, проблеми з каналізаційними мережами тощо.

“Ми зуміли показати солідарність нашої команди з громадою, коли стояло гостро питання про те, яке місто буде центром району — Бровари чи Бориспіль. Ми відстояли майбутнє нашого міста й віримо, що нам вдасться об’єднувати громаду для вирішення глобальних проблем і надалі”, – наголосила активістка Аліна Зарічна.

 «Найближчим часом відбудеться офіційна презентація команди «Європейська Солідарність». Під час якої на ці та інші питання можна буде отримати відповіді», — розповіла громадський активіст Олена Сіверська.

За результати зустрічі активісти «Європейської Солідарності” разом з небайдужими броварчанами дійшли згоди, що такі діалоги варто проводити регулярно.