“Європейська Солідарність” закликає всі патріотичні та демократичні сили об’єднатися на місцевих виборах

“Європейська Солідарність” закликає патріотичні та демократичні сили не роздрібнюватися, не розтягувати одне в одного голоси й тим самим не грати на руку владі, а піти на місцеві вибори єдиною потужною силою, аби перемогти задля блага громади. Про це йдеться в заяві Бучанської, Ірпінської та Гостомельської ОТГ.

Щоб вибори пройшли чесно й демократично, активісти партії наголошують, аби громадяни прийшли 25 жовтня 2020 року на дільниці, зробили свій вибір на користь патріотичних сил та разом захистили результати голосування.

Рейтинги чинної влади падають, а патріотичної опозиції в особі «Європейської Солідарності» – найбільшої політичної партії демократичного і державницького спрямування – зростають. Депутати від “Європейської Солідарності” застерігають, що в таких випадках, як показує практика, влада, яка втрачає підтримку народу, вдається до використання адміністративного ресурсу, підкупу і переслідувань політичних опонентів.

“Ми, як найбільша опозиційна патріотична й демократична партія, закликаємо єднатися всіх небайдужих патріотів нашої громади, які хочуть і прагнуть бачити її європейською, з гарними й чистими майданами та вулицями, затишними парками, сучасними закладами освіти, культури й медицини, без стихійної й хаотичної забудови, з чесною і відповідальною та підзвітною громаді радою”, – йдеться в документі.

“Європейська Солідарність” впевнена, що варто об’єднати й координувати зусилля команд і щодо висування спільних кандидатів, і щодо складу дільничних виборчих комісій, і щодо мережі спостерігачів, і щодо фіксації порушень виборчого законодавства чинною владою.

“Єднаймося задля перемоги, задля нашої громади, нашої країни та її європейського майбутнього”, – зазначено в заяві.