Волонтери “Європейської Солідарності” Броварщини передали подарунки дітям з інвалідністю

У День знань Броварська команда “Європейської Солідарності” приїхала з подарунками до реабілітаційного Центру для дітей з інвалідністю. Активісти привезли необхідні для проведення фізичних занять каремати та засоби індивідуального захисту й антисептики.

“Карантин вніс свої корективи. Ми не можемо наражати на небезпеку дітей, які перебувають в групі ризику. Тому, не контактуючи безпосередньо з вихованцями, ми передали педагогічному колективу наші подарунки. Упевнений, що повага та увага до людей з інвалідністю, тим більше до дітей – основоположна позиція європейських демократичних цінностей,” – зазначив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Олег Іваненко.

За словами керівника Броварського міського осередку «Європейської Солідарності» Сергія Батюка, підтримка цього соціального закладу стала для волонтерів доброю традицією.

“Броварська команда “Європейської Солідарності” системно підтримує Центр і допомагає йому розвиватися. Не так давно разом з Фондом Порошенка ми передали закладу великі монітори для проведення онлайн занять. Допомагаємо і будемо допомагати”, – зазначив Сергій Батюк.