«Європейська Солідарність» підписала меморандум про об’єднання з іншими партіями

“Європейська Солідарність” стає сильнішою. Під таким гаслом відбулося підписання першого меморандуму про співпрацю політсили з іншими пропатріотичними партіями та громадськими організаціями.

Про це повідомляють на FB-сторінці «Європейська Солідарність» Ірпінської ОТГ.

Представники Ірпінського осередку громадської організації «Солідарна справа громад», Ірпінського осередку політичної партії «Демократична Сокира» та громадської організації «Солідарна Молодь Київщини» вирішили об’єднати зусилля з “Європейською Солідарністю” під час підготовки та проведення місцевих виборів у жовтні 2020 року.

“Ми хочемо, щоб наша громада була європейською, з гарними й чистими майданами та вулицями, затишними парками, сучасними закладами освіти, культури й медицини, без стихійної й хаотичної забудови, з чесною і відповідальною та підзвітною громаді міською радою, тому ми маємо вжити заходів, щоб вибори пройшли чесно й демократично та забезпечити захист результатів волевиявлення”, – зазначили активісти “Європейської Солідарності”.

Ірпінської ОТГ закликає єднатися задля перемоги, задля громади, країни та європейського майбутнього. Команда чекає на однодумців.