В Броварах за участю Олега Іваненка відбудеться марафон

7 вересня активісти «Європейської Солідарності» запрошують охочих пробігти (або проїхати на велосипеді) дистанцію Бостонського марафону по території Броварського району. Це близько 42 кілометрів.

Участь у змаганнях братиме депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко. Він готується до реалізації ще одного свого рекорду.

“Спочатку передбачалося, що в кінці квітня я візьму участь в одному з наймасовіших в світі марафонів, який щорічно проходить в Сполучених Штатах в Бостоні. Але карантин вніс свої корективи. Через складну епідеміологічну ситуацію в США вперше за 124 роки свого існування марафон був перенесений на період з 7 по 14 вересня, а потім і зовсім скасований. Але я не відмовився від наміру проїхати цю дистанцію”, – розказує Олег Іваненко.

Всі охочі можуть приєднатися на старті і подолати дистанцію, яка буде під сили.

Старт марафону на Майдані Свободи о 9.00. Фініш орієнтовно о 14.00.

Довідка:

Олег Іваненко – паралімпійський чемпіон, рекордсмен світу, володар звання “Гордість країни”. Після травми, отриманої в юності, змушений пересуватися виключно на інвалідного візку. Однак це не завадило йому стати успішною людиною, активним громадським діячем та рекордсменом.