Олег Іваненко на візку проїхав дистанцію Бостонського марафону та встановив рекорд

Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко на візку проїхав Броварщиною дистанцію Бостонського марафону (42 км 195 м) за 4 год 12 хв 30 с.

Вся команда Броварського осередку «Європейської Солідарності» брала участь в підготовці та проведенні забігу. А багато хто з активістів разом з Олегом подолали дистанцію – хто частково, а хто і повністю.

“Я це роблю не тільки для себе, а щоб показати всім, що в яких би умовах і ситуаціях не опинилася людина, вона все одно може стати переможцем, – говорить Олег Іваненко.

За словами депутата, в кінці квітня цього року він мав брати участь в одному з наймасовіших у світі марафонів, який щорічно проходить в Сполучених Штатах в Бостоні. Карантин вніс свої корективи. Вперше за 124 роки свого існування марафон був перенесений на період з 7 по 14 вересня, а потім і зовсім скасований.

“Але я не відмовився від наміру проїхати цю дистанцію 7 вересня, подолавши її по Броварському району”, – наголосив Олег Іваненко.

Як зазначив активіст Броварського осередку “Європейської солідарності” і тренер Олега Іваненка Андрій Тананай, по нормативу Бостонського марафону подолання дистанція записується в залік, якщо спортсмен пробігає її за 6 годин.

“Фактично Олег Іваненко встановив рекорд. Тим більше (з урахуванням його фізичних особливостей), що для руху він використовував лише біцепс однієї руки”, – наголосив тренер Андрій Тананай.