Тетяна Семенова: Ми докладаємо максимум зусиль, аби на Київщині спорт процвітав

10 вересня на площі біля входу до адмінбудівлі Київської облради відбулися урочисті заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту в Україні. У святкуванні взяла участь в.о. голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова.

Про це повідомляють на сайті Київської обласної ради.

На святі також були присутні: керуючий справами виконавчого апарату КОР В’ячеслав Кучер, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та його заступник Євген Калінін, начальник Управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, керівники державних та комунальних закладів, спортивних федерацій та організацій, видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці міжнародних змагань, олімпійські призери, тренери.

Цьогоріч, зважаючи на пандемію COVID-19, святкування відбулося на свіжому повітрі та відповідно до вимог обмежувальних заходів карантину, втім це не затьмарило фантастичного настрою учасників.

З нагоди свята членам штатної команди резервного спорту Київської області з олімпійських видів спорту вручено 57 посвідчень. А за підсумками участі в міжнародних змаганнях спортсмени та тренери отримали стипендії Київської області.

Обласні керівники нагородили тренерів та спортсменів відзнаками, зокрема в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова вручила Почесні грамоти та нагрудні значки.

«Від імені депутатського корпусу щиро вітаю усіх вас з професійним святом. Ви наша Слава і Гордість. Дякую за кожну перемогу: перемогу над собою, перемогу заради Батьківщини, перемогу заради Київщини та бажаю нових звершень. Ми надзвичайно цінуємо кожне ваше досягнення і намагаємося робити якомога більше, аби на Київщині спорт процвітав. Лише цьогоріч обласною владою виділено понад 124 млн. грн», – зазначила Тетяна Семенова.

Також у програмі заходу були показові виступи спортсменів зі спортивного танцю – членів збірної  команди України, володарiв Кубку Європи з латиноамериканської програми, МСМК – пари Iван Осадчий / Анастасiя Трофiмчук.

А спортсмени штатної збірної продемонстрували спортивну форму, яка була придбана коштом обласного бюджету.