“Європейська Солідарність” Білої Церкви засуджує провокації проти команди та відкриває онлайн-приймальню

Політичні сили почали застосовувати проти «Європейської Солідарності» цілий арсенал брудних технологій в передвиборчій агітації. “Європейська Солідарність” розцінюємо такі дії, як провокацію проти команди.

Про це повідомляють на FB-сторінці “Європейська Солідарність” Біла Церква.

Цими вихідними в місті Біла Церква невідомими було пошкоджено борди із зображенням лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. За словами членів команди, такі дії є непоодинокими. Політичні сили застосовують проти «Європейської Солідарності» цілий арсенал брудних технологій:

✔поширення відвертих фейків в медіа;
✔фізичне знищення продукції;
✔атака акаунтів в соціальних мережах ботами.

“В деяких політичних сил свої методи ведення конкурентної боротьби, які аж ніяк не вписуються в рамки демократичних цінностей. Такі дії є неприпустимі в демократичній державі! БМО ПП “Європейська Солідарність” засуджує такі кроки в передвиборчій агітації!” –  йдеться в повідомлені.

Команда “Європейської Солідарності” Білої Церкви відповідає на провокацію демократичним шляхом – відкриває До Дня демократії онлайн-приймальню на платформі Zoom!

“Відтепер білоцерківці зможуть дізнатись всю важливу інформацію з перших вуст від членів команди “Європейської Солідарності” Білої Церкви в нашому онлайн-кабінеті!” – зазначають активісти.