“Європейська Солідарність” Ірпінської ОТГ закликає політичні сили не включати до списків кандидатів, які голосували за незаконні земельні рішення

Члени команди “Європейської Солідарності” Ірпінської ОТГ звертаються до всіх політичних сил із закликом не включати до своїх списків кандидатів жодного забудовника та чинного депутата, які підтримували незаконні земельні рішення.

Про це повідомляють на FB-сторінці “Європейська Солідарність” Ірпінська ОТГ.

“Захист і відновлення зелених зон Ірпеня стануть нашим пріоритетом. Тому звертаємось до всіх політичних сил не включати до списків кандидатів забудовників та чинних депутатів Ірпінської міської ради, які підтримували та голосували за незаконні земельні рішення і знищення зелених зон міста”, – зазначила член команди “Європейської Солідарності” Ірпінської ОТГ Наталія Іздебска.

За словами очільника “Європейської Солідарності” Ірпінської ОТГ Ярослава Куцу, в списках кандидатів до Ірпінської ОТГ від “Європейської Солідарності” не буде жодного кандидата, який голосував за незаконні земельні рішення. 

“Партія “Європейська Солідарність” оновлюється. Жодного забудовника та чинного депутата, які підтримували та голосували за “дерибанний” генеральний план в Ірпені в списках кандидатів до Ірпінської ОТГ від “Європейської Солідарності” не буде”, – наголосив Ярослав Куц.