Активісти “Європейської Солідарності” організували майстер-клас з бігу в Білій Церкві

До Дня Білої Церкви та Дня фізичної культури та спорту команда «Європейської Солідарності» організувала у парку «Олександрія» майстер-клас з бігу та правильної підготовки до нього.

У пробіжці взяли участь всі охочі містяни. Дорослі бігли 4 км, а дітям запропонували здолати дистанцію у 1000 м.

Приєдналися до заходу «Runup, Біла Церкво!» очільник БМО ПП «Європейська Солідарність» Геннадій Джегур, народний депутат Верховної Ради України 8 скликання Хвича Мепарішвілі та інші.

Спортивне свято провели член БМО ПП “Європейська Солідарність”, директор стадіону «Трудові резерви», засновник клуб RunUpNation, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник двох Олімпійських ігор Назар Коваленко та заступник директора стадіону «Трудові резерви», легкоатлет Сергій Мартинов. Руханку, яку варто робити і для пробіжок, і просто для здоров’я показала усім присутнім Анна Коваленко, тренер вищої категорії з легкої атлетики.

«Основна мета заходу – привчити людей до здорового способу життя. Розпочали з бігу, адже це – найдешевший вид спорту. І розказали та показали учасникам заходу, як правильно бігати та дихати під час пробіжки, – розповів Назар Коваленко.

Після бігу організатори провели вікторину та вручили призи.