Активісти “Європейської Солідарності” звинувачують місцеву владу Гостомеля у недієздатності

Викинуті на вітер десятки мільйонів бюджетних коштів на будівництво садочку, відсутність належної кількості шкіл, занедбаний стадіон, випалені десятки гектарів садів задля чийогось сімейного будівництва, забрані у людей гектари землі та оформлені на членів родини – свідчення недієздатності місцевої влади Гостомеля в інтересах громади.

Про це повідомляють на FB-сторінці “Європейська Солідарність” Гостомельської ОТГ.

За словами активістів “Європейської Солідарності”, за останні п’ять років Гостомель перетворився на майданчик для тотальної забудови. Проблеми дискомфорту мешканців не хвилюють нинішнє керівництво селища. Це засвідчили й результати анкетування, яке впродовж двох тижнів проводилося серед гостомельчан.

“Нищення єдиної в селищі амбулаторії, занедбані дитячі майданчики, сміттєзвалища на кожному кроці, перекопані вулиці, дороги, незручний маршрут руху дітей до 13-ї школи та багато інших нагальних питань не вирішуються через безгосподарність місцевих чиновників” – скаржаться жителі Гостомеля.

Спроможні втілити в реалії європейський вектор руху селища кандидати від «Європейської Солідарності».

“Якщо влада неспроможна і щораз демонструє свою недієздатність – її треба замінити! Гостомель потребує європейського вектору руху, Гостомель потребує змін і ми їх втілимо в реалії!” – наголошують члени команди «Європейської Солідарності».