Тетяна Семенова: Київщині потрібні кваліфіковані спеціалісти, особливо в органах державного управління

Київська обласна рада планує задокументувати юридично співпрацю з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі. В.о. голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова обговорила подальші кроки співпраці на зустрічі з деканом факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, кандидатом політичних наук, доцентом Віталієм Коцуром та керуючим справами виконавчого апарату КОР В’ячеславом Кучер.

Про це повідомляють на сайті Київської обласної ради.

На зустрічі мова йшла про проходження практики студентами ВИШу в обласній раді. Також було обговорено можливість проходження курсів навчання та підвищення кваліфікації для працівників державної служби і місцевого самоврядування.

«Впевнена, це буде корисна співпраця і для Університету, і для Київської обласної ради. Студенти матимуть можливість закріпити теорію практичними навичками, а можливо й згодом отримати роботу.  Нові можливості отримає й рада. Співробітники матимуть змогу підвищити рівень кваліфікації, а за необхідності та при бажанні – ще й отримати нову професію» – наголосила в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

«Київщині потрібні кваліфіковані спеціалісти, особливо в органах державного управління, місцевого самоврядування. І вдвічі приємно, що саме вищі учбові заклади області розвиваються та мають змогу їх готувати на достойному рівні» – акцентувала Тетяна Семенова.

«В університеті наразі працює факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, на якому діють дві нові кафедри. Це кафедри політології і публічного управління та адміністрування. Крім того, з нинішнього року на базі Університету можна  отримати диплом магістра з бізнес адміністрування міжнародного зразка Швейцарської школи бізнесу Монтре» – розповідає Віталій Коцур.

Домовлено про наступну зустріч, після підготовки та узгодження усіх юридичних питань сторонами.