«Європейська Солідарність» Київщини затвердила кандидатів на посади голів ОТГ

Київська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» затвердила список кандидатів на посади голів ОТГ. Відповідне рішення було ухвалено на конференції організації 16 вересня.

До списку увійшли понад три десятки партійців з усієї Київщини.

«У нас у Київській області фантастична команда, яка дає підстави поборотися за перемогу на місцевих виборах», – заявив лідер партії Петро Порошенко, представляючи кандидатів.

Він також наголосив, що цьогорічні місцеві вибори мають особливе значення.

«Місцеві вибори сьогодні – це щоб утримати єдину державу, зберегти Україну», – додав Порошенко.

В свою чергу, народний депутат України, перший номер списку «ЄС» до Київської обласної ради Вікторія Сюмар відзначила, що партія на вибори висуває найбільшу кількість кандидатів на голів ОТГ.

«Сьогодні ми висуваємо кандидатами на голови ОТГ чудових професійних людей, які готові бути головами, які провели велику роботу і які мають величезну підтримку громади. Ми маємо найбільшу кількість кандидатів на голів ОТГ і це наше досягнення і наша серйозна заявка на перемогу на виборах в серці України», – додала депутат.

Зокрема, кандидатами на голову ОТГ стали: чинний міський голова м.Переяслав Тарас Костін, голова Вишгородської районної Ростислав Кириченко, екс-голова Обухівської та Бориспільської РДА Олександр Туренко, екс-голова Києво-Святошинської районної ради, депутат районної ради Вадим Гедульянов, міський голова Миронівки Віталій Савенко, в. о. Ржищівського міського голови, секретар Ржищівської міської ради Крістіна Чорненька, громадський активіст, волонтер Тетяна Свириденко.

«Наша партійна команда об’єднує багато професійних, досвідчених людей, які багато чого в житті зробили та досягнули, які вміють працювати та користуються довірою громади. Людей, які були на фронті, були волонтерами, які добре знають ціну української незалежності. Ми точно знаємо, куди ми йдемо, бо для нас європейська Україна – це не тільки слова. У нас є бачення майбутнього», – додала Сюмар.