«Європейська Солідарність» затвердила список кандидатів до обласної ради

Київська територіальна організація «Європейської Солідарності» затвердила список кандидатів до обласної ради. Відповідне рішення було ухвалено під час обласної конференції організації, яка відбулася 16 вересня.

Очолила партійний список до обласної ради народний депутат України Вікторія Сюмар. За словами лідера партії Петра Порошенка, обласна організація планувала висунути першим номером списку громадського активіста, політичного в’язня путінського режиму Володимира Балуха, на якого скоєно жорстокий напад і який зараз бореться за своє життя в лікарні.

«Я повністю підтримую пропозицію Київської обласної організації, щоб обласний список очолив справжній український герой, людина, яка не побоялася в окупованому Криму підняти український прапор – Володимир Балух. На жаль, зараз ми не маємо можливості його висунути, Володя бореться за життя», – заявив Порошенко. Він звернувся до партійців з проханням зберегти можливість висунути Володимира Балуха та не закривати конференцію.

За словами лідера «Європейської Солідарності», він не виключає політичних мотивів нападу на Балуха та розцінює його побиття як «брутальне втручання злочинців, тітушок у виборчий процес в області».

Петро Порошенко також представив першу п’ятірку списку. Другим номером став керівник Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Георгій Цагареішвілі. Третій – в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, четвертий – депутат обласної ради Олег Іваненко, п’ятий – депутат обласної ради Руслан Кузьменко.

«Місцеві вибори сьогодні – це щоб утримати єдину державу, утримати соборність, зберегти Україну. Бо проголосуєте не так – роздеруть її. «Європейська Солідарність» – це цемент українського суверенітету. У нас в Київській області фантастична команда. Наше завдання – перемагати», – додав Петро Порошенко.