Влада Білої Церкви не дбає про учасників АТО/ООС, – активісти “Європейської Солідарності”

Активісти “Європейської Солідарності” закликають місцеву владу Білої Церкви приділити належну увагу соціальному захисту учасників АТО/ООС, відповідно до законодавства.

Про це повідомляють на FB-сторінці “Європейська Солідарність” Біла Церква.

“У Білій Церкві розташовані 72 ОМБ Р ім. Чорних Запорожців та 1129 -1 зенітний ракетний полк. Нині не виділяються земельні ділянки бійцям, згідно із законом. Співпраця міста з Білоцерківським районом для вирішення цього питання не проводиться. Всі земельні ділянки асоціації учасників АТО/ООС відшукують власними силами”, – наголошують активісти.

За словами членів команди “Європейської Солідарності”, влада Білої Церкви також не приділяє уваги питанню реабілітації воїнів, які повернулися із зони бойових дій. Цю проблему вирішують учасники АТО/ООС разом з капеланами та підприємцями.

“Бійцям не надається юридична консультація, порушуються права на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, відсутнє сприяння у працевлаштуванні звільнених у запас воїнів. Ті родини, які мають полонених військових, вирішують свої проблеми теж самостійно, без участі та підтримки з боку влади”, – зазначають волонтери “Європейської Солідарності”.

Команда “Європейської Солідарності” вважає ставлення місцевої влади Білої Церкви до захисників України вкрай ганебним явищем.