Тетяна Семенова: Нашій країні потрібні сильні менеджери, зацікавлені в її розвитку

В.о. голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова привітала колектив Національної академії державного управління при Президентові України з 25-річчям з дня утворення.

Про це повідомляють на сайті Київської обласної ради.

Свій день народження освітній заклад мав відзначити ще 30 травня, адже саме цього дня у 1995 році його було створено Указом Президента України. Цьогоріч, у зв’язку з карантинними заходами, святкування річниці було перенесено на 17 вересня 2020 року.

Викладачам Академії від імені Президента України, Уряду, Київської міської ради та інших інстанцій державного рівня вручив відзнаки тимчасово виконуючий обов’язки президента Національної академії державного управління при Президентові України Анатолій Савков.

Тетяна Семенова привітала колектив від імені депутатського корпусу та численних випускників Академії з Київщини.

«Сьогодні ми не повинні відчувати дефіциту кваліфікованих кадрів в органах державного устрою, місцевого самоврядування. Нашій країні потрібні сильні менеджери, зацікавлені в її розвитку, грамотні люди з державницькою позицією. І роль кожного з вас у творенні майбутнього держави надзвичайно велика. Ви готуєте не просто сильних управлінців, а передаєте кожному здобувачу кваліфіковані знання, надзвичайну мудрість та великий патріотизм і любов до України», – наголосила депутат від “Європейської Солідарності”.

Також Тетяна Семенова та В’ячеслав Кучер вручили Подяки Київської обласної ради. І нагородили двох викладачів Академії найвизначнішою нагородою облради «Нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною».