Вікторія Сюмар застерігає: заграючись в «договорняки» на місцевих виборах можна програти країну

«Європейська Солідарність» на Київщині не висуває своїми кандидатами людей, які постійно співпрацювали з чинними мерами, що висуваються сьогодні під брендом «Слуга народу».

Про це на своїй сторінці в ФБ пише народний депутат України, перший номер у списку «Європейської Солідарності» до Київської обласної ради Вікторія Сюмар.

За її словами, місцеві вибори 2020 – не прості.

«Ковід-19; відверто слабка влада, яка не має своєї партії і тому заганяє кримінальними справами рейтингових мерів балотуватися від Слуг; самі мери, яким байдуже партійний бренд, бо важливо зберегти свої вотчини і свою владу», – констатує Сюмар.

На думку політика, для чинних мерів цьогорічні вибори – це шанс зберегти свою владу.

«Більшість чинних мерів – це не про ідеологію. Це про владу і як її зберегти. І тому ці мери в своїх регіонах скупили багато партій як франшизу. Всі добре знають ці партії», – відзначає депутат.

За її словами, завдання «Європейської Солідарності» перемогти на виборах.

«Європейська Солідарність» – не франшиза. Це політична партія, яка висуває своїх кандидатів і буде боротися з кандидатами від Слуг народу, За Майбах та інших проектів у Київській області і в інших регіонах. Боротися за перемогу без «договорняків», – додає політик та застерігає, що від цих виборів залежить дуже багато, – «Бо заграючись в договорняки можна програти країну».

Нагадаємо, сьогодні Київська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» заявила про очищення від людей, які вважали за можливе одночасно бути в партії і співпрацювати з чинними мерами, що висуваються під брендом «Слуга народу». В заяві, зокрема, йдеться, що на місцевих виборах чинні мери змушені, часто під тиском силових органів, працювати з партією влади або її сателітами типу «За майбутнє». Так влада заганяє мерів у свій партійний проект.

«І якщо комусь зобов’язання перед мерами або свої місця в списку важливіші від спроможності всіх разом, спільно, протистояти викликам, перед якими поставила країну некомпетентна «зелена» влада, то ми бажаємо таким людям реалізовувати власні амбіції в інших проектах. Бо в ідеологічної партії “Європейська Солідарність” значно глобальніші завдання», – йдеться в заяві партії.