Заява Київської територіальної організації партії «Європейська Солідарність»

«Європейська Солідарність» на Київщині сьогодні очищається від людей, які вважали за можливе одночасно бути в партії і співпрацювати з чинними мерами, що висуваються під брендом «Слуга народу».

«Слуги» – наші ідеологічні противники, які знищують наші базові досягнення – безвіз, європейський курс, скорочують армію і створюють безпекові загрози для кожного українця.

Ми розуміємо, що на місцевих виборах чинні мери змушені, часто під тиском силових органів, працювати з партією влади або її сателітами типу «За майбутнє». Так влада заганяє мерів у свій партійний проект.

Проте ми добре розуміємо також, що ці мери в своїх регіонах скупили територіальні організації багатьох політичних партій як франшизу. Всі добре знають ці партії.

«Європейська Солідарність» – не франшиза. Це політична партія, яка висуває своїх кандидатів і буде боротися з кандидатами від «Слуг народу» в Київській області та в інших регіонах. Боротися за перемогу без «договорняків». Ті, кому якраз важливіші «місцеві договорняки» та їхні комунальні підприємства, звісно, не задоволені.

Ми розуміємо, що вже скоро побачимо їх в інших партійних проектах, куплених чинними мерами як франшизу. Це – вибір кожного.

Наш вибір – це вибір ідеологічної політичної опозиційної до чинної влади партії. Це вибір боротися за кожну громаду і європейський вибір України, на рівні країни, кожної області, кожного міста і кожної громади.

І якщо комусь зобов’язання перед мерами або свої місця в списку важливіші від спроможності всіх разом, спільно, протистояти викликам, перед якими поставила країну некомпетентна «зелена» влада, то ми бажаємо таким людям реалізовувати власні амбіції в інших проектах. Бо в ідеологічної партії “Європейська Солідарність” значно глобальніші завдання.