Мешканці Бучанської ОТГ повинні мати доступ до якісної медичної допомоги, – активісти “Європейської Солідарності”

В Бучі відсутні заклади охорони здоров’я, які б покривали потреби мешканців Бучанської ОТГ у всіх видах медичної допомоги, бо місцева влада роками не вирішує це питання.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ.

“Ми опинились в ситуації, коли місцева влада не має жодного впливу на Ірпінську міську лікарню, що перебуває на території Бучі. Влада роками не вирішувала це питання, адже для його розв’язання потрібно докласти певних зусиль”, – наголосили члени команди «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ під час обговорення нагальних проблем у системі охорони здоров’я та медичної реабілітації ветеранів війни Бучанської громади.

За словами лікаря-хірурга, магістра державного управління Людмили Алексійчук, основна проблема Бучі – відсутність закладів охорони здоров’я, які б покривали потреби жителів Бучанської ОТГ у всіх видах медичної допомоги. Зокрема, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої), медичної реабілітації та паліативної допомоги.

“Місцева влада немає стратегічного бачення розвитку системи охорони здоров’я регіону та немає жодного затвердженого стратегічного документу з цих питань”, – йдеться в повідомлені.

Активісти переконані, що в руках громади – великі повноваження.

“Треба сформулювати завдання, виступити єдиним фронтом і працювати у напрямку досягнення мети: універсального доступу до якісної медичної допомоги європейського рівня для кожного мешканця Бучанської ОТГ”, – наголосили члени команди.