На Васильківщині розпочато будівництво паркової зони у військовому містечку, – Владислав Одинець

На Васильківщині за підтримки депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Владислава Одинця розпочато перший етап будівництва паркової зони навколо озера у військовому містечку №21.

Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці Владислав Одинець.

Днями депутат Київської обласної ради оглянув територію майбутньої паркової зони разом з членом команди Європейська Солідарність. Васильківщина Каплун Сергієм, а також з представником соціально- відповідального бізнесу.

“Покроково починаємо втілювати в життя наш масштабний проєкт. Приступаємо до першого етапу робіт: завезення землі та планування території майбутньої паркової зони”, – заявив депутат.

За словами Владислава Одинця, за проектом заплановано розчищення озера, а також: поєднати зелену зону з новою сучасною зоною для активного відпочинку, облаштувати бігові та прогулянкові доріжки навколо озера, облаштувати паркову зону, а також збудувати бювет з оглядовим майданчиком, а в перспективі – фонтан.

Депутат наголосив, що також планується облаштування тротуарів на автошляху, що з’єднує військове містечко та смт Калинівку.

“Ми хочемо, щоб це місце стало улюбленим для відпочинку громади, щоб тут могли проводити різноманітні свята та фестивалі”, – резюмував Владислав Одинець.