У Славутичі заборонили гральний бізнес за ініціативи депутата від “Європейської Солідарності” Сергія Чеснокова

21 вересня Славутицька міська рада на черговій сесії переважною більшістю голосів ухвалила рішення щодо обмеження організації та проведення азартних ігор на території м. Славутич. Винесення питання на сесію міськради ініціював депутат від партії “Європейська Солідарність” Сергій Чесноков.

Як зазначено в рішенні, обмеження будуть введені виключно “з метою захисту прав, законних інтересів, життя і здоров’я мешканців міста Славутича, попередження виникнення ігрової залежності (лудоманії) серед населення міста, недопущення використання комунальної власності на шкоду славутичан.

Керуючись даним рішенням, міськрада має право і можливість заборонити будівництво та/або переобладнання приміщень для функціонування гральних закладів на території об’єктів, що належать на праві власності територіальній громаді міста Славутич.

Окрім того, відтепер орендодавцям та балансоутримувачам комунального майна буде заборонено передачу в оренду нерухомого та іншого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Славутич, для провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, у тому числі, під розміщення грального обладнання (непрацюючого або резервного) поза межами гральних закладів (спеціальних гральних зон).