Ми маємо створити комфортні умови для розвитку бізнесу, – команда “Європейської Солідарності” Бучанської ОТГ

Створити комфортні та безперешкодні умови для розвитку бізнесу. Це важливе завдання поставила перед собою команда «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ, реалізацію якого обговорили активісти під час зустрічі.

Про це повідомляють на ФБ-сторінці “Європейська Солідарність” Бучанської ОТГ.

Члени команди “Європейської Солідарності” Бучанської ОТГ наголосили, що законодавством України передбачено чимало джерел наповнення бюджету ОТГ.

“Зокрема, статтею 64 Закону «Про державний бюджет» передбачено чимало джерел наповнення бюджету ОТГ. Це і податок на доходи фізичних осіб, і податок на майно, і рента за користування природними ресурсами, концесійні платежі тощо. Головне – знати свої права та уміло ними розпоряджатися”, – зауважила кандидат на посаду міського голови Бучі від «Європейської Солідарності» Катерина Українцева.

Також пані Українцева зазначила, що левову частку доходів громади складає ПДФО.

“Тому важливо, аби підприємства були зареєстровані саме на території Бучі. Адже не секрет, що наразі наше місто вважається спальним районом Києва, а більшість бучанців їздить працювати до столиці”, – додала кандидат на посаду міського голови Бучі.

За словами членів команди “Європейської Солідарності”, для розвитку Бучанської ОТГ необхідно створювати нові робочі місця та забезпечувати додаткові бюджетні надходження.

“Наразі у місті реалізується з десяток чинних інвестиційних проєктів, а також готуються нові – індустріальний парк Мироцький та логістично-вантажний хаб на базі АНТК Антонова. Потенційно ці об’єкти повинні створити нові робочі місця та забезпечити додаткові бюджетні надходження”, – наголосив бізнес-тренера і коуч Андрій Півень.

Великий потенціал Андрій Півень вбачає і в розвитку фермерських господарств повного циклу, які створюють якісну продукцію з високою доданою вартістю, а також розвиток на території Бучанської ОТГ зеленого туризму, зокрема – створення екоферм.

Проте, на думку активістів “Європейської Солідарності”, найбільша біда для бізнесу – це корупція і прагнення чиновників нажитися на підприємцях.

“Тому наша команда поставила перед собою важливе завдання: створити комфортні та безперешкодні умови для розвитку бізнесу. А для цього потрібно, щоб в Бучанської ОТГ з’являлися нові підприємства, які б офіційно працевлаштовували співробітників. Формула проста: кращий інвестиційний клімат – більше підприємств – більше податків – більше грошей на розсуд громади – вищий рівень добробуту громадян”, – впевнені активісти “Європейської Солідарності”.