Проблему водопостачання у Стайках можна вирішити протягом року, – Руслан Кузьменко

Проблему водопостачання у Стайках можна вирішити протягом року. За цю роботу готовий разом з командою братися керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко.

Руслан Кузьменко спільно з в.о. міського голови Ржищева Кристина Черненькая регулярно проводять зустрічі у всіх селах Ржищівської громади. Днями вони обговорили проблематику села з жителями Стайок, які найбільше бідкалися на те, що у криницях зникає вода.

“Після того, як пройдуть вибори й буде сформовано бюджет громади на 2021 рік, буде досліджено стан ґрунтових вод по селу Стайки, визначено потребу в проведенні водогонів та узгоджено необхідну кількість свердловин, розроблено проєкт прокладання системи водопостачання”, – наголосив керівник осередку партії «Європейська Солідарність» Ржищівської ОТГ.

Руслан Кузьменко підкреслив, що проєкт фінансово затратний.

“Тому ми подати цю пропозицію для включення до обласної програми «Питна вода», щоб отримати кошти з державного чи обласного бюджету при можливому співфінансуванні громади. Досвід такої роботи у Ржищівській ОТГ вже є. Ми знаємо, що треба робити та як це робити. А головне — ми готові братись за цю роботу.  У тому випадку, якщо вже новообрані депутати міської ради приймуть таке рішення, роботи можна виконати протягом одного календарного року”, – зазначив депутат Київської обласної ради.

Очільниці Ржищівської ОТГ Крістіни Чорненької стверджує, що ті завдання, які ставлять люди – цілком реально виконати.

“Ми вже неодноразово справлялися з такими ж завданнями в інших селах Ржищівської ОТГ, а тому чудово розуміємо алгоритм дій. Наразі ми беремо ці запити, просимо депутатів обговорити першочерговість їх виконання і затвердити на сесії сільської ради. Далі працюємо над проєктною документацією. І вже з 2021 року ми можемо говорити про планомірне втілення цих проєктів, коли будемо мати спільний бюджет», – каже Крістіна Чорненька.

Підкреслимо, що за ініціативи Руслана Кузьменка у 2020 році прокладено нові та відремонтовано старі водогони, пробурено 4 нові свердловини, частково відремонтовано водогін та свердловину в Балико-Щучинці.