У Броварах активісти “Європейської Солідарності” висадили 200 дерев

Сьогодні, 26 вересня, активісти “Європейської Солідарності” висадили в Броварах 200 дерев в рамках першого етапу акції «Озеленення Броварщини». У заході взяли участь Голова «Європейської Солідарності» Київщини Георгій Цагареішвілі та Керівник секретаріату Київської територіальної організації «Європейська Солідарність» Алла Шкуро.

“Відмінною рисою команди “Європейської Солідарності” Броварщини, як і інших наших партійців, є дотримання слова. Якщо ми пообіцяли, то обов’язково зробимо”, – наголосив Георгій Цагареішвілі.

“Ще на початку цього року місцевий осередок планував провести акцію з озеленення Броварщини. Однак карантин вніс свої корективи. Тому захід ми перенесли з весни на осінь”, – розповідає депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Олег Іваненко.

На цьому активісти не збираються зупинятися. Інші породи дерев планують висаджувати трохи пізніше – в жовтні та на початку листопада, як рекомендують спеціалісти.

“Мені було дуже приємно взяти активну участь в цьому екологічному заході. Це було справжнє родинне свято. Броварські активісти “Європейської Солідарності” прийшли зі своїми дружинами, чоловіками, дітьми, онуками, привели друзів, сусідів. Так і формується справжня європейська громада”, – каже Алла Шкуро.