Обласна рада і я особисто готові допомагати всім, чим зможемо, вихованцям «Отчого Дому», – Тетяна Семенова

Київська обласна рада і Тетяна Семенова особисто готові допомагати вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації дитини “Отчий Дім”. Наголосила в.о. голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” під час зустрічі з наставником та засновником центру Романом Корнійком.

Про це повідомляють на сайті Київської обласної ради.

На запрошення Романа Корнійка,  в.о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова відвідала Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дитини “Отчий Дім”, ознайомилася з умовами табору, де нині проживає 58 дітей та обговорила проблемні питання.

В “Отчому дому” вже 24 роки займаються реабілітацією та виховання дитини, яка проживала в умовах, що загрожували її життю, яка потерпала від різного роду насилля з подальшою адаптацією до життя в умовах сім’ї, або підготовкою до усиновлення чи виходу у самостійне життя, і надалі – інтеграцією в суспільство.

Тетяна Семенова поспілкувалася з дітьми, розповідала про себе та всій життєвий шлях.

«Для мене ця зустріч виявилася надзвичайно відповідальною. Наче іспит. На мене дивилися десятки пар очей – допитливих і не по-дитячому дорослих. Тому, важливо було розповісти їм із свого життя такі моменти, які б надихнули дітей на досягнення, навчили не опускати руки при невдачах, розчаруваннях. Щоб не сталося, треба рухатися далі. Пам’ятати, що у будь-яких ситуаціях, треба завжди залишатися людиною – чесною, справедливою, вміти приймати рішення, які б не нашкодили іншим. Саме за такими принципами я живу», – ділиться думками Тетяна Семенова.

Депутат від “Європейської Солідарності” пообіцяла наставнику “Отчого Дому”, що діти не будуть лишені без допомоги.

«Я захоплена великим серцем Романа Івановича Корнійка. Обласна рада і я особисто готові допомагати всім, чим зможемо, вихованцям «Отчого Дому», я хочу наголосити – Нашим дітям», – зазначила Семенова.